Układamy Polskę

kraków puzzle

kraków puzzlePortal Naszemiasto.pl zaprasza internautów do brania udziału w ciekawej zabawie. Chodzi o to, by na ekranie komputera ułożyć puzzle z najbardziej rozpoznawalnymi widokami polskich miast.

Miasto na czas

W momencie rozpoczęcia układania włącza się licznik, który mierzy, ile czasu zajmuje nam uporanie się z układanką. W komentarzach można pochwalić się swoimi wynikami, do czego zachęcają pomysłodawcy zabawy. W tym momencie, dostępnych polskich miast jest już sześć: Wrocław, Sopot, Słupsk, Radom, Kraków oraz Kielce. Akcja odbywa się pod hasłem “Zbuduj (nazwa miasta) z Naszym Miastem”.

Najpiękniejsze widoki

Jeśli wśród dostępnych propozycji znajduje się nasze miasto, dla ułatwienia można zacząć od niego. Nie powinniśmy mieć w końcu problemu z ułożeniem “widokówki” z miejsca, w którym mieszkamy (a nawet jeśli przysporzy to nam trochę trudności, kto by się przejmował?). Potem można stopniowo zwiększać poziom trudności zabawy, na koniec zostawiając np. miasto, w którym nigdy jeszcze nie byliśmy. Może puzzle zachęcą nas do wizyty tam?

I dla małych, i dla dużych

Puzzle online to doskonała rozrywka dla całej rodziny – elementy są na tyle duże, że poradzą sobie z nimi także najmłodsi. Dzięki temu można usiąść przed komputerem, wziąć naszą pociechę na kolana i razem układać pocztówki z pięknych, polskich miast.