Falcon de luxe – bądźmy sentymentalni

puzzle Robin Hood Art Puzzle

Kolekcją puzzli Falcon de luxe powinny zainteresować się osoby, które uwielbiają układać stare, zapomnaine puzzle. Stylistyka tych produktów nawiązuje właśnie do dawnych układanek, którymi pasjonowali się nasi dziadkowie i ojcowie.

Falcon de luxe
Falcon de luxe

Puzzle marki Falcon de luxe są wydawane przez firmę Jumbo Games. W tym roku seria ta świętuje jubileusz 40-lecia istnienia. Z tej okazji do oferty ponad 100 puzzli dołączyło w sumie 11 nowych wzorów. To między innymi nowość, czyli puzzle zawierające 200 elementów w rozmiarze XL – propozycja dla młodszych graczy. Znajdziemy także puzzle składające się z 500, 1000 i 1500 kostek.

Puzzle Falcon de luxe to głównie nostalgiczne puzzle dla dorosłych tworzone przez różnych grafików. Znajdziemy na nich obrazki przedstawiające czar dawnych lat, pojazdy z minionych epok, miasteczka z klimatem i widoki natury. Grafiki są stylizowane na dawne puzzle i utrzymane w specyficznym „brytyjskim” stylu.

Ta oldschoolowa kolekcja przypadnie do gustu wszystkim osobom o nostalgicznym usposobieniu. Kolejne nowości powstające w ramach jubileuszu marki Falcon de luxe pojawią się już niebawem, czyli w czerwcu tego roku.