Szkocka krata i Big Ben

wielka brytania puzzle

Większość z nas marzy o podróżach. Niektórzy chcieliby choć na chwilę wyjechać do ciepłych krajów i opalać się na tropikalnych plażach. Są jednak też tacy, którzy nie przepadają za upałami i zdecydowanie wolą klimat umiarkowany. Takie osoby z pewnością chętnie odwiedzą Szkocję czy Wielką Brytanię. Niestety nie każdy może pozwolić sobie na taki wyjazd. Ale nic straconego! Przedstawiamy Wam puzzle z tymi dwoma fascynującymi państwami.

Podróże małe i duże

Wszystkie atrakcje Anglii i Szkocji w jednym miejscu? Czemu nie! Propozycję ciekawej podróży, wszystkim puzzlomaniakom składa brytyjska firma Gibsons Games. Dzięki tym nietypowym układankom możecie za jednym zamachem zobaczyć najpopularniejsze angielskie i szkockie zabytki, a także zwiedzić najbardziej interesujące miejsca. To wprawdzie tylko puzzle, lecz od czego jest wyobraźnia! Ciekawa, rysunkowa forma obrazka spodoba się zarówno najmłodszym, jak i trochę starszym. W pudełku znajduje się układanka o 1000 elementach, o wymiarach 46 x 68 cm.szkocja puzzle

Ponad sto lat tradycji

Jeśli chcecie dowiedzieć się czegoś na temat angielskich zabytków i kultury, puzzle Gibsons Games będą doskonałe na początek tej pasjonującej przygody. Ta firma jest bowiem najbardziej znanym producentem puzzli i gier planszowych w Wielkiej Brytanii oraz Irlandii. I pewnie nie bez powodu, gdyż Harry Gibson założył ją już w 1903 roku. Oprócz puzzli z państwami, miłośnicy gier w ofercie znajdą też wiele innych, kolorowych i fascynujących układanek. Znajdzie się też gratka dla kolekcjonerów “zabawkowych” samochodów i pociągów. Nic tylko dać się wciągnąć w wir dobrej zabawy!