Gotowi do walki? No to Ready to Fight!

Jeśli puzzle kojarzą Ci się z rozrywką o warstwie emocjonalnej godnej rozgrywki w warcaby, nasza dzisiejsza propozycja pewnie mocno Cię zaskoczy. Oto bowiem na rynku pojawiły się puzzle godne najbardziej ekstremalnej przygody.

Ready to Fight to kolekcjonerskie puzzle z uniwersum World of Warships. Oprócz nich, producent przygotował jeszcze układanki Pan-Asian Destroyers oraz German Battleships. A wszystko rodem z kultowej gry MMO, której chyba nikomu nie trzeba przedstawiać. Twórca World of Warships, znany także z serii World of Tanks (na której również wzorowanych jest kilka ciekawych układanek), czyli firma Wargaming, znana jest dziś niemal już na całym świecie. Tysiące osób, młodych i dorosłych, co dzień pogrąża się w wirtualnej rzeczywistości pełnej bitew, statków i wojennej strategii. A teraz to wszystko można mieć w jednej, oryginalnej układance!

Zestaw Ready to Fight to wyjątkowe puzzle, które charakterem idealnie oddają grę World of Warships. Naszym zadaniem jest ułożenie obrazka z trzema wojskowymi statkami w roli głównej – a to wszystko w otoczeniu groźnych morskich fal i burzliwej pogody. Czyżby zbierało się na sztorm? W szeregach wroga na pewno! Układanka jest idealnym odwzorowaniem grafiki z popularnej gry – fani rozgrywki na pewno się więc na niej nie zawiodą.

Puzzle Ready to Fight mają 1000 elementów, a po ułożeniu otrzymamy obrazek o wymiarach 68×48 cm. W pudełku znajdziemy wysokiej jakości plakat o tych samych wymiarach – po skończonej zabawie, możemy zdecydować więc, czy powiesimy na ścianie mozaikę z puzzli, czy zdecydujemy się jednak na klasyczną wersję dekoracji ściennej. To jednak nie koniec niespodzianek – każdy, kto zakupi zestaw puzzli, otrzyma bowiem także kod bonusowy na flagi sygnałowe! Teraz gra w World of Warships zyskuje całkiem nowy wymiar, prawda?

Wszystkie kolekcje puzzli z serii World of Warships oraz World of Tanks można podejrzeć na stronie: https://www.weirdpuzzles.com/wows-puzzles.