Świat pełen barw

fotografia artystyczna

fotografia artystycznaO tym, że puzzle mogą być ozdobą, pisaliśmy już niejeden raz. Istnieją jednak puzzle wyjątkowe, idealnie nadające się do powieszenia na ścianie i wyeksponowania w mieszkaniu. Mowa tu o układankach, przedstawiających fotografię artystyczną.

Zdjęcia o wysokiej rozdzielczości i wspaniałym pióropuszu barw zostały mistrzowsko przekształcone w wieloelementowe układanki, przeznaczone dla wymagających puzzlomaniaków. Najczęściej przedstawiają one przyrodę w swych najbardziej egzotycznych odmianach: słonie przy wodopoju, jezioro w Kanadzie, wielka fala, zalewająca piaszczysty brzeg, zorza polarna, erupcja wulkanu… Znajdzie się także kilka ujęć mikro, takie jak motyl, który wylądował na płatkach róż, albo kolorowe papuzie pióra.

fotografia artystycznafotografia artystyczna

Fotografie artystyczne przedstawione na układankach nie kończą się jednak na przyrodzie. Dla tych, którzy od ukojenia wolą aktywność, graficy przygotowali także wielkomiejski „puzzlowy” zgiełk. Wśród zdjęć przedstawiających Nowy Jork lub Paryż znajdziemy zarówno wersje biało czarne, jak i kolorowe – dla wielbicieli żółtych taksówek.

fotografia artystyczna

Pomysł umieszczenia fotografii o artystycznym zacięciu na puzzlach okazał się wyśmienity. Przyjemnie jest wszakże układać coś, co nie tylko ćwiczy umysł, ale także sprawia estetyczną przyjemność.