Puzzle z dostawą do domu

Puzzle Heye

Znacie tę sytuację, gdy wchodząc do nowego sklepu przez pierwsze pół godziny kręcicie się bez celu między półkami, a kolejne pół spędzacie na poszukiwaniach konkretnego produktu? Wszyscy lubimy to, co znamy, jak mawiał klasyk i nie inaczej jest ze sklepami oferującymi zestawy do układania.

Sklep, który szczególnie polecamy to Art Puzzle . Jest to sklep internetowy, prowadzony przez osoby, które znają się na rzeczy – sprowadzają zagraniczne puzzle od 1991 roku. Znajdziemy w nim wielu najlepszych producentów, takich jak Heye, Ravensburger czy Clementoni. W sklepie Art-Puzzle znajdziemy mnóstwo ciekawych motywów i rodzajów puzzli. Wszystkie produkty zostały posegregowane w odpowiednich kategoriach, co ułatwia ich wyszukiwanie. Od niedawna działa nowa strona (http://art-puzzle.pl), która jest znacznie bardziej przejrzysta, dzięki czemu jeszcze szybciej znajdziemy interesujące nas puzzle.

Sklep Art Puzzle szczególną uwagę przykłada do puzzli artystycznych: przedstawiających reprodukcje słynnych dzieł malarskich, ale także tych mniej znanych artystów i ich obrazów. Oprócz tego w ofercie znajdziemy bogaty wybór twórczości współczesnych grafików młodego pokolenia. Ich kolorowe prace zdobią pudełka puzzli m.in. firmy Heye. W sklepie znajdziemy także szalone mrówki Fabia Vettoriego, które trudno dostać w innych sklepach. Art Puzzle to także cenne źródło puzzli dla fanów gotyku i fantasy, za sprawą zestawów z dziełami rysowników i grafików o mistycznym zacięciu (np. Victoria Frances). Dodatkową kategorię stanowi fotografia artystyczna oraz puzzle panoramiczne. To tylko część asortymentu Art Puzzli, na który składają się jeszcze m.in. popularne puzzle Wasgij, puzzle humorstyczne, koty metalizowane, a nawet przestrzenne i wiele, wiele więcej. Jeśli będziemy potrzebować kleju do ułożonego zestawu również znajdziemy go w sklepie Art-Puzzle. A oprócz tego kupimy tam pozostałe akcesoria przydatne podczas układania, np. walizki do przenoszenia ułożonych zestawów czy specjalne maty do układania.

Dla stałych klientów Art Puzzle przygotowały program lojalnościowy. Każdy zakup oznacza punkty na naszym koncie, za które możemy kupić tańsze zestawy puzzli lub uzyskać darmową wysyłkę. Po zalogowaniu się na stronę, mamy dostęp do licznych promocji i wyprzedaży. A to oznacza tanie puzzle, które lubimy, od najlepszych, zagranicznych producentów i to z dostawą do domu.