Puzzle na cztery pory roku

Czy można mieć ulubioną układankę na każdą porę roku? Oczywiście, że tak! Wszystko dzięki wybitnemu artyście, jakim jest Breughel. Jest on mistrzem w malowaniu sielskich, wiejskich scen z życia – i to zarówno wiosną, latem, jesienią, jak i zimą!

Breughel to wyjątkowy malarz, który potrafi oddać atmosferę miejsca tak dokładnie, że patrzący ma wrażenie, iż przeniósł się w czasie i, zamiast w muzeum, znajduje się w starej, przedwiecznej wsi. Ludzie wokół zajmują się sianokosami, gromadzeniem żywności na zimę lub zasiewaniem pola wiosną. Breughel w naprawdę mistrzowski sposób przedstawia pory roku, oddając klimat, kolory i czynności, które ludzie wykonują podczas trwania każdej z nich. W hołdzie temu niezwykłemu artyście, producent puzzli D-TOYS postanowił stworzyć zestaw układanek “Wiosna, lato, jesień, zima”.

Wyjątkowa promocja na puzzle w komplecie “czterech pór roku” (w zestawie taniej niż pojedynczo), to gratka dla tych, którzy nie tylko pasjonują się sztukami pięknymi, ale także lubią, kiedy na obrazach świat ludzi łączy się ze światem przyrody. A tak właśnie jest w dziełach Breughela – wieśniacy pracujący w polu to widok bliski niejednemu z nas, poruszający w sercu dziwną tęsknotę. Miłośnicy puzzli z pewnością będą więc zachwyceni faktem, że mogą układać puzzle stworzone na podstawie tak pięknych i realistycznych obrazów.