Puzzle z wyższej półki, czyli niezwykła kolekcja

puzzle clementoni hq

Dla tych, którzy cenią sobie wysoką jakość wykonania, precyzyjnie docięte elementy, które po złożeniu idealnie do siebie pasują, a przy tym składają się na obrazek o bogatej głębi kolorów. O czym mowa? O puzzlach High Quality Collection.

Znany producent puzzli, firma Clementoni, oferuje niezwykłą kolekcję puzzli, która cechuje się podwyższoną jakością wykonania. To puzzle z serii High Quality Collection, których elementy pasują do siebie i tworzą po ułożeniu gładką powierzchnię. Poza tym obrazek został nadrukowany techniką, która zapewnia mu bogatą głębię kolorów.

Puzzle Clementoni z kolekcji High Quality są dostępne w zestawach zawierających od 500 do 6000 elementów. Co możemy na nich spotkać? Motywy puzzli zostały podzielone na kilka kategorii. Oprócz tradycyjnych zestawów z fotografią słynnych miast czy pejzaży natury, dostępne są także puzzle z powłoką fluorescencyjną, puzzle przedstawiające reprodukcje dzieł światowego malarstwa (Museum Collection), a nawet kolekcję The Beatles, poświęconą słynnej rockowej grupie. Wśród puzzli HQ znajdziemy także przedstawienia romantycznych miejsc z włoskich miast oraz puzzle wzbogacone dodatkiem błyszczących detali.

Bardzo ciekawym produktem z kolekcji HQ są Sand Puzzle i Wood Puzzle. Te pierwsze imitują fakturę chropowatego piasku, ponieważ układanka przedstawia obrazki w afrykańskim stylu. Natomiast Wood Puzzle zostały wydrukowane w taki sposób, że ich faktura w dotyku przypomina drewno. Zupełnie nietypową odmianą są także puzzle z trójwymiarowym obrazkiem, który można zobaczyć w specjalnych okularach do obrazów 3D. To nowe doznania podczas układania puzzli.

Puzzle Clementoni z kolekcji HQ są przeznaczono dla graczy powyżej 14 lat.