Puzzle z niespodzianką

puzzle niespodzianka

puzzle niespodziankaJak można komuś zrobić niespodziankę? Kupić humorystyczne puzzle z… niespodzianką. Układanie puzzli idzie znacznie szybciej, gdy nie możemy doczekać się efektu końcowego. Polecamy więc puzzle z niespodzianką.

Pamiętacie puzzle, z których nie wiadomo, co powstaje po ułożeniu? To odwrotne puzzle zwane Wasgij. Zestaw puzzli, który dziś prezentujemy polega mniej więcej na podobnym zaskoczeniu.

Niemiecki wydawca firma Heye stworzyła interesujący produkt, który nazywa się Puzzle Niespodzianka (Surprise!). Obrazek wygląda jak komiks. Składa się z czterech scenek, na których zwykle jeden z bohaterów znajduje się w niebezpieczeństwie. Niestety nie wiemy, jak zakończyła się historia, gdyż ostatni obrazek jest zasłonięty. Wszystko rozwiązuje się, dopiero po ułożeniu puzzli.

Puzzle niespodzianka babcia

Autorem historyjek jest Guillermo Mordillo, jeden z głównych grafików w galerii firmy Heye. Jego charakterystyczne postaci z wielkimi nosami bawią ludzi na całym świecie (podobno najbardziej w Chinach). Puzzle pocięto na 1000 elementów, natomiast wymiary obrazka po ułożeniu wynoszą 50 x 70 cm.