Puzzle w twoich kolorach

pokoloruj mnie

Chciałbyś mieć w swojej kolekcji puzzle, które nie tylko ułożyłeś, ale także stałeś się współautorem obrazka? Ułóż puzzle i pokoloruj je, aby zyskały wspaniały wygląd.

Te niezwykłe puzzle przedstawiają zabawne rysunki Jona Burgermana, zwane po angielsku doodle, co można przetłumaczyć jako bazgroły. Doodle to kolorowe i wibrujące potworki i rysunkowe postaci, które tłocznie zapełniają prace grafika. Sam autor jest przedstawicielem grafików młodego pokolenia, którzy także tworzą swoje prace jako reklamy dla wielkich koncernów.

Pokoloruj mnie to puzzle z tymi samymi grafikami Jona Burgermana, które znamy z innych kolekcji firmy Heye, ale tym razem pozbawiono je kolorów. To do nas należy dać im trochę życia i uzupełnić o szalone barwy. Co ciekawe samo układanie bezbarwnych puzzli jest również dosyć interesujące i może sprawić trudności. Jedyną pomocą są kontury i linie, które plączą się jak zwykłe bazgroły.

Puzzle Pokoloruj mnie firmy Heye zawierają 1000 elementów. W układzie pionowym mają po złożeniu następujące wymiary: 95×33 cm.