Humorystyczne nowości Heye na nowy rok!

Hugo Prades

Niemiecka firma Heye – jeden z ulubionych producentów puzzlomaniaków, dla swoich fanów przygotowała masę niespodzianek na 2017 rok. To szeroki wachlarz nowości, w których na pierwszy plan wybijają się kolejne fantastyczne zestawy z serii humorystycznych – a to właśnie te szczególnie ukochali sobie miłośnicy puzzli.

Po pierwsze – Heye dopieści miłośników kolekcji Funky ZOO – po pięciu częściach: afrykańskim, leśnym, zimowym, pod piramidami oraz zapełnionym dinozaurami, przyszła część na morski ogród zoologiczny. Podwodne ZOO to właściwie jedno gigantyczne akwarium, w którym z radością pluskają się wszelkiej maści morskie stworzenia – gigantyczne wieloryby, straszne rekiny i dziesiątki maleńkich, kolorowych rybek. Są też tłumy zabawnych gapiów. Jednym słowem, wszystko to, co kochają puzzlomaniacy – kolory, ciekawe postaci i humorystyczne sceny, w sam raz na sesję dla całej rodziny.

trafalgar
źródło: http://www.art-puzzle.pl/

Nowości czekają też miłośników grafik Hugo Pradesa, jednego z najbardziej rozpoznawalnych twórców zestawów puzzli. Już wkrótce, obok takich zestawów jak niezwykle popularny „Starożytny Egipt”, położyć będzie można kolejną wizję starożytności wg katalońskiego artysty czyli „Antyczny Rzym” – zabawny obrazek z paradą przemierzającą ulicę tego najwspanialszego miasta starożytności na pewno zachwyci starszych i młodszych puzzlomaniaków. Podobnie jak doskonała układanka „Czas na zdjęcie” stworzona przez duet Gobel i Knorr. Puzzle już teraz uznawane są za największy hit nowości 2017 i wzbudzają zachwyt wśród puzzlomaniaków, którzy mieli okazję się z nimi zapoznać. Niezwykle dopracowany rysunek, setki postaci oraz interesująca kreska sprawią, iż zestaw ten to doskonały pomysł na gwiazdkowy prezent.

A to wcale nie wszystko! Uwagę zwracają puzzle takie jak „Szalona wystawa psów”, narysowana przez Tancka, w których nie wiadomo, kto jest śmieszniejszy, czy może ich zwierzaki, „Komnata ciekawości”, czyli dzieło nowego artysty w „stajni” Heye, Adolfssona, a także nowe odsłony zestawów takich jak „Trafalgar” czy „Pchli targ”.

Wydaje się więc, że humorystyczne puzzle Heye miały, mają i z całą pewnością będą się mieć świetnie także w 2017 roku. I to nie może nie cieszyć prawdziwych puzzlomaniaków!