Historia świata na wesoło, czyli puzzle Heye

HistoriaComica

HistoriaComicaPuzzle i nauka od samego początku miały ze sobą dużo wspólnego. Więcej na ten temat możesz przeczytać w dziale ciekawostki. Dzięki niezwykłemu projektowi graficznemu na puzzlach, które produkuje firma Heye, możemy jednocześnie układać puzzle, uczyć się i dobrze się przy tym bawić. Poznaj historię świata z przymrużeniem oka w dwóch zestawach puzzli.

Dzieje ludzkości w dhistoria comicawóch odsłonach

 

Humorystyczne puzzle Heye to podwójna zabawa. Nie dość, że układamy, to jeszcze możemy się przy tym uśmiechnąć. Cykl puzzli zatytułowany Historia Comica to przezabawny sposób przedstawienia historii świata od starożytności po trzecie tysiąclecie. Na historię w ujęciu grafików Heye składają się dwa zestawy Opus 1 i Opus 2. Każda poprzez niewielki obrazek opowiada najważniejsze wydarzenia z dziejów ludzkości. Jeden komplet to 200 takich zabawnych obrazków, które układają się w charakterystyczny ślimak prowadząc nas przez historię świata.

 

Historia świata z przymrużeniem okahistoria comica

Heye puzzle największe uznanie zdobywają wśród dzieci, jednak w wypadku zestawów Historia Comica także i dorośli znajdą coś dla siebie. Niektóre z wydarzeń zostały zobrazowany w bardzo komiczny i inteligentny sposób, więc z pewnością także te większe dzieci będą się świetnie bawić w trakcie układania. Przykładowe obrazki można zobaczyć na stronie Historia Comica. Pomoc osoby dorosłej przy składaniu puzzli będzie raczej niezbędna, ponieważ zestawy zawierają aż 4000 elementów. W specjalnym trójkątnym pudełku oprócz kostek znajduje się także plakat, który ułatwi układanie.

 

Puzzle z cyklu Historia Comica to zabawa i nauka. Wszystkie obrazki posiadają datę i krótki opis wydarzenia lub postaci, która zapisała się w dziejach ludzkości. Nasze pociechy mogą poznać historię świata w przystępny sposób, ale i my z pewnością przypomnimy sobie kilka faktów ze szkolnych lekcji.puzzle heye