Ćwicz wyobraźnię i śmiej się z puzzlami D-Toys!

Wspólna rodzinna zabawa nigdy nie jest tak przyjemna jak przy układaniu puzzli humorystycznych. Układanki przedstawiające śmieszne scenki rodzajowe bawią i uczą, stanowiąc doskonałą rozrywkę dla najmłodszych i źródło śmiechu dla dorosłych puzzlomaniaków.

źródło: https://www.art-puzzle.pl

Świetnym przykładem jest seria „Szaleństwo przy budowie”, czyli stworzona przez rumuńską firmę D-Toys zachwycająca kolekcja układanek przedstawiająca proces tworzenia najbardziej znanych budowli świata. Dostępna w sklepie ArtPuzzle cała masa układanek humorystycznych stanowi estetyczny zbiór komiksowych obrazów o skomplikowanej grafice stanowiącej wyzwanie dla każdego puzzlomaniaka ze względu na nieoczywiste historie weń zawarte i chaotyczny układ.

Chcesz poznać zabawną wersję historii budowy Stonehenge, Krzywej Wieży w Pizie a może Partenonu? Kolekcja „Szaleństwo przy budowie” obfituje w obrazy budowli zarówno z czasów starożytności jak i nowoczesnych, jest to zatem szaleństwo bez granic czasowych! Biorąc pod uwagę fakt, że wszystkie puzzle humorystyczne złożone są z tysiąca elementów, a ich motywem przewodnim jest chaos i absurd, szaleństwo układania również może wymykać się spod kontroli zegarka.

I nic dziwnego! „Szaleństwo przy budowie” to tak naprawdę zestaw świetnie przedstawionych historii wciągających w świat greckich bogów, przyglądających się prowadzonym przez śmiertelników pracom przy budowie świątyni i statków kosmicznych obserwujących tworzenie słynnej paryskiej wieży. Seria ta bez wątpienia kształtuje wyobraźnię i daje mnóstwo powodów do wspólnego śmiechu w gronie rodzinnym!