Oszczędny puzzlomaniak to szczęśliwy puzzlomaniak. Jak nie wydać majątku na układanki?

Każdy puzzlomaniak ma swój ulubiony typ układanek. Jedni preferują eleganckie puzzle na podstawie obrazów wybitnych malarzy, inni piękne krajobrazy, a jeszcze inni – humorystyczne rysunki współczesnych grafików. Wszystkich ich łączy jednak to, że swoje upodobania mogą w prosty sposób przełożyć na oszczędności. Co jedno z drugim ma wspólnego? Jeśli chcesz wiedzieć, czytaj dalej!

Razem raźniej

Na klientów sklepu ArtPuzzle czeka niesamowita promocja. Od dziś można bowiem nie tylko zamowić oddzielne układanki, ale także puzzle w zestawach! Są one dobierane pod względem tematyki, a najczęściej też artysty lub grafika. Miłośnik Breughela może więc pokusić się o kupno puzzli nie z jednego, ale z trzech obrazów malarza! A wszystko to w obniżonej, atrakcyjnej cenie. Oferta jest naprawdę bogata, każdy znajdzie tu więc coś dla siebie – zarówno dorośli, jak i dzieci czy młodzież. Wśród puzzli znajdują się obrazy znanych producentów, takich jak Jumbo czy Heye, odtworzone z najwybitniejszych dzieł sztuki malarskiej bądź graficznej. Wszystkie układanki w zestawach są najlepszej jakości, tak, by dopasowywanie puzzli było czystą przyjemnością.

Zabawa na długie wieczory

Zestaw obrazków stworzonych przez ulubionego artystę koniecznie musi znaleźć się w zasobach każdego puzzlomaniaka. Takie puzzle, już po ułożeniu, można bowiem wykorzystać jako oryginalną ozdobę ścienną, robiąc z nich tzw. tryptyk (obraz złożony z trzech części). Będzie to wyglądało naprawdę atrakcyjnie, a co więcej – można potem powiększać swoją kolekcję o następne zestawy! Warto skorzystać z wyjątkowej promocji na zestawy puzzli, bo w ten sposób gwarantujemy sobie zabawę na kilka następnych tygodni. To co? Chyba nie warto dłużej czekać?