Złóż swój ulubiony napój

puzzle puszka Coca-Cola

Macie ochotę na puszkę zimnej Coca-Coli? Po ułożeniu tych puzzli na pewno na pewno zapragniecie łyk kultowego gazowanego napoju. Przedstawiamy trójwymiarowe puzzle „Puszka Coca-Coli”.

Te niezwykłe puzzle przestrzenne swoim wyglądem przypominają prawdziwą puszkę Coca-Coli: otwarcie z zawleczką, specyficzny czerwony kolor i słynny logotyp, połysk aluminium i lakieru, a nawet ciężar i rozmiary zwykłej puszki z napojem. Tyle tylko, że w środku nie ma coli, puszka się nie otwiera, ale za to rozpada na kawałki, które należy złożyć, by puszka znów wyglądała jak prawdziwa. Rzeczywiście z dystansu, gdy nie widać charakterystycznych wycięć poszczególnych kostek można tę puszkę pomylić z prawdziwą.

Jak ułożyć puzzle „Puszka Coca-Coli”? Puzzle są zapakowane już jako złożona puszka, więc w pierwszej kolejności należy ją zburzyć. Ponieważ wszystkie elementy przylegają do siebie tak, że trudno je rozdzielić (o to przecież chodzi w tej układance), producent wymyślił pewien trik. Gdy zajrzymy na dno puszki, zauważymy małą dźwignię, dzięki której wyskoczy pierwszy kawałek. Dalej trzeba użyć własnych paznokci, ale demontaż idzie szybko. Po odczepieniu wszystkich 40 elementów, poznamy cały sekret układanki. Pojedyncze puzzle w kształcie kostek tradycyjnych puzzli, umieszcza się na specjalnym stelażu w kształcie puszki w wypustkami, do których doczepia się pojedyncze kawałki. Układamy tylko „etykietę” puszki, natomiast otwarcie z zawleczką i spód puszki są częścią stelaża.

Takie puzzle to nie tylko interesująca zabawa, ale także ciekawa ozdoba naszego pokoju. Co więcej, do wyboru mamy nie tylko colę, ale także puszkę Coca-Cola Light, a także Sprite. Wszystkie puszki składają się z 40 elementów. Cena za jeden napój wynosi ok. 14 dol.

puszka cola puzzlepuszka sprite puzzle