Puzzle, które przeniosą cię do świata „Gry o Tron”

gra o tron puzzle

Czy są wśród Was fani popularnej serii Gra o Tron? Zarówno serial, jak wielotomowa saga Pieśń Lodu i Ognia podbiły serca widzów oraz czytelników na całym świecie. I trudno się temu dziwić – mistrzowskie intrygi, magiczne stworzenia i wciągający świat fantasy to to, co “tygrysy lubią najbardziej”. A gdyby dodać do tego gadżet dla puzzlomaniaka? Byłby zestaw doskonały!

Tak się składa, że na zagranicznych rynkach dostępne są puzzle z mapą Westeros. W zależności od rodzaju, może ona składać się z 1400 lub 1000 elementów. To jednak nie wszystko! Na jednowymiarowym obrazku się w tym przypadku bowiem nie kończy. Gdy ułożymy już mapę, możemy na niej postawić zamek w Winterfell, Mur i wiele innych… To zupełnie tak, jakbyśmy budowali klocki Lego na wielkiej macie – tylko że dla dorosłych.

Zbudowanie własnego świata z Gry o Tron może być początkiem nowej przygody. Może puzzle zainspirują nas do wymyślenia całkiem innej, równie wciągającej historii? Wszystko zależy od możliwości naszej wyobraźni.

Puzzle z mapą Westeros możemy kupić np tutaj: http://www.petersofkensington.com.au/Public/Games-Game-of-Thrones-3D-Jigsaw-Puzzle-of-Westeros-1400pce.aspx
lub tutaj:
http://www.menkind.co.uk/game-of-thrones-map-1000pce-puzzle.

Miejmy jednak nadzieję, że podobne zestawy wkrótce pojawią się w Polsce.