Bądź jak wielcy rzeźbiarze, dzięki puzzlom 3D

puzzle 3D Educa

Jeśli oprócz tradycyjnych puzzli lubicie także trójwymiarowe układanki, to powinniście spróbować nowej kolekcji puzzli 3D firmy Educa. Uwaga – znajdzie się coś dla fanów Gwiezdnych Wojen.

Wenus z Milo3D Sculpture puzzle od hiszpańskiego producenta puzzli Educa to zupełnie nowa gra dla miłośników układanek. Poprzez kolejne układanie warstw przed graczami ukazuje się posąg Wensu z Milo lub popiersie Tutenhamona.

Puzzle składają się ze specjalnej ozdobnej podstawki z opsiem rzeźby i stelaża. Puzzle mają postać kartonowych płytek, warstwa po warstwie nakłada się je na stelaż i w ten sposób powstaje posąg lub popiersie wyglądające jak odlew z gipsu. W nowej serii 3D Sculpture puzzle ukazały się do tej pory cztery produkty. Oprócz dwóch starożytnych dzieł producent przygotował coś specjalnie z okazji niedawnej premiery Przebudzenia Mocy, czyli VII części Gwiezdnych Wojen.

Możemy za pomocą wyciętych płytek stworzyć rzeźbę Yody lub popiersie Dartha Vadera.

Star Wars 3DPrzestrzenne puzzle składają się ze 160 kawałków. Wyjątkiem jest rzeźba Wenus z Milo, którą układa się ze 190 płaskich elementów.