Madzzle – trzy gry zrolowane w jedną

madzzle

Puzzle mają tę wadę, że po ich ułożeniu zabawa się kończy. Dlatego też pewna para postanowiła stworzyć grę, w której połączenie wszystkich elementów to dopiero początek.

Rajat Dhariwal i jego żona Madhumita Halder z Indii, właściciele firmy MadRat, stworzyli nietypową zabawę. Madzzle to połączenie puzzli, gry planszowej i edukacyjnej. Para ma doświadczenie w wychowywaniu i edukacji dzieci, dlatego też dobrze wiedzieli, co zrobić, by zatrzymać uwagę maluchów na grze. Współcześnie nasze dzieciaki coraz częściej sa uzależnione od patrzenia na ekrany telewizorów, komputerów, tabletów i innych urządzeń. Więcej czasu spędzają w wirtualnym świecie niż z rówieśnikami czy rodzicami. Po to właśnie powstały Madzzle.

Trzy gry w jednej

Gra składa się z kilku etapów. Po pierwsze trzeba ułożyc obrazek z puzzli. W ofercie znajduje się kilka tematów takich jak: „Trójkąt bermudzki”, „Tajemncie Amazonii” czy „Worldopedia”. Następnie na tak powstałej planszy można rozpocząć kolejne gry. Mata do puzzli, na której układa się obrazek, nadaje się do zrolowania i schowania w pudełku, dzieki czemu nie trzeba po kilka razy układać tego samego obrazka. Na planszy można zabawić się w polowanie na ukryte przedmioty lub zagrać w grę edukacyjną i dowiedzieć się różnych ciekaowstek o świecie. Zestawy sa wyposażone w ciekawe gadżety i kolorowe karty, które z pewnością zainteresują dzieci i zachęcają do gry. Produkt jest przeznaczony dla dzieci w wieku od 7 do 14 lat.

Trwa zbiórki pieniedzy

Żeby Madzzle trafiły na rynek, firma musi zebrać odpowiednie fundusze na portalu croudfundingowym Kickstarter. Każdy internauta może wpłacić dowolną kwotę, a za to założyciele projektu będą musieli się odwdzięczyć, np wysyłając darmową grę. Po uzbieraniu odpowiedniej kwoty, w przypadku Madzzle to 25 tys. dol., pieniądze trafiają do pomysłodawców. Jeśli sie nie uda środki wracają do sponsorów. Miejmy nadzieję, że tak się nie stanie, ponieważ Madzzle to świetna rozrywka i pomysłowe wykorzystanie puzzli.