Szczegółowy raport o stanie rynku puzzli

Jigsaw-Puzzle

Gdzie kupuje się najwięcej puzzli? Kiedy warto zacząć inwestować w rynek puzzli? Jak wygląda sytuacja czołowych producentów układanek? Jaka przyszłość czeka puzzle? Tego wszystkiego można dowiedzieć się z raportu o globalnym rynku puzzli.

Global Jigsaw Puzzle Industry Research Report 2015 to obecnie najważniejsze źródło informacji o stanie rynku puzzli na świecie i w poszczególnych regionach. Raport sporządzony przez Market Search Store zawiera także prognozy do 2019 roku.

W raporcie zanalizowano branżę puzzli z rozgraniczeniem rynków Ameryki Północnej, Azji i Europy. Bardziej szczegółowo przyjrzano się sytuacji w Stanach Zjednoczonych, Niemczech, Japonii i w Chinach, które to kraje przodują w produkcji i sprzedaży puzzli.

Raport zawiera podstawowe informacje o puzzlach, ich klasyfikację oraz charakterystykę produkcji i specyfikę produkty. Zanalizowano główne warunki rynkowe w wybranych regionach świata: cenę, zysk, wydajność produkcji, podaż i popyt, tempo wzrostu przemysłu itp. Autorzy zbadali sytuację branży oraz potencjał, możliwości rozwoju oraz szanse inwestycyjne i wykonalność inwestycji. Jest to więc dobre źródło informacji dla firm, które chciałyby rozpocząć działalność w branży gier i układanek.

Raport jest możliwy do pobrania w darmowej wersji próbnej lub w pełnej, która jest jednak dosyć droga, ponieważ kosztuje niebagatelne 2850 USD.