Puzzle na telefon

puzzle ravensburger

puzzle ravensburgerUkładaj puzzle w kolejce do lekarza, w zatłoczonym autobusie, a nawet w wannie. Jak to w ogóle możliwe? To wcale nie jest apel szaleńczego puzzlomaniaka, lecz rzeczywistość. Po prostu pobierz aplikację i układaj puzzle na smartfonie lub tablecie.

Puzzle na ekranie

Trudno wyobrazić sobie układanie wirtualnych puzzli bez możliwości poukładania kostek na stole, przyjrzenia się obrazkowi z bliska i własnoręcznym dopasowywaniu elementów. E-Puzzle mogą się wydawać nieciekawe ze względu na słabej jakości zdjęcia i mało intuicyjne interfejsy aplikacji. Tymczasem powstaje wiele stron, na których możemy układac puzzle online. Teraz będzie można układać puzzle na telefonie, i to nie byle jakie zestawy.

Ravensburger na iPadzie

Jeden z najbardziej znanych producentów układanek postanowił stworzyć grę na urządzenia mobilne. Niemiecki wydawca puzzli Ravensburger zaprojektował aplikację, dzięki której możemy grać wszędzie, gdziekolwiek się znajdujemy. Jakie są inne zalety gry Puzzle Ravensburger oprócz mobilności? No cóż, na pewno nie grozi nam zgubienie elementu. Najpierw możemy wybrać i ściągnąć na telefon zestaw puzzli tego producenta. Kolejny krok to dowolność liczby kawałków: możemy zdecydować, żeby aplikacja pocięła układankę na 20, a nawet 500 kostek.

Ciekawym ułatwieniem jest możliwość posortowania przez grę elementów naszej układanki, tego nie dają klasyczne zestawy. Dla tych, którzy wolą zrobić to po swojemu, istnieje również taka możliwość. Możemy sami posortować elementy w stosy, tak jak robimy to podczas układania rzeczywistych puzzli.

Wydawca puzzli zadbał o to, aby układanki były jak najbardziej realistyczne i przypominały tradycyjne zestawy. Wrażenie prawdziwości ma zapewnić silnik gry i jej fizyka. W ten sposób proces układania puzzli, choć odbywa się na ekranie, to przypomina normalną grę w puzzle.

Firma zatrudniła setki zagorzałych miłośników puzzli, aby przetestowali aplikację, w związku z tym musi ona spełniać wymogi nawet najbardziej konserwatywnych puzzlomaniaków. Dla nieprzekonanych pozostaje układanie w zaciszu domowym kartonowych puzzli.