Puzzle łączą ludzi i… koty

koty metalizowane

koty metalizowaneLudzie dzielą się na tych, którzy lubią psy lub koty. Jeśli w tej drugiej grupie miłośników czworonogów znajdują się też nałogowi układacze puzzli, to ta kolekcja z pewnością przypadnie im do gustu. Mowa tu o puzzlach z charakterystyczną kocią grafiką.

Firma Heye, wypuściła sporą kolekcję kociaków, muśniętych w dodatku niezwykłym metalizowanym wykończeniem. Autorkami tych specyficznych i łatwo rozpoznawalnych obrazów są Rosina Wachtmeister i Jane Crowther. Koty metalizowane są złotą lub srebrną folią.

kot heye

Wśród kocich układanek znajdziemy takie cacuszka, jak grafiki z kotami muzykującymi, kotami pod arkadami, kotem przebranym za rycerza, szczęśliwą kocią rodzinkę, czy samotnego kota z oknem w tle. Szczególnie ten samotnik poczułby się lepiej, gdyby został zaadoptowany, jednak każdy z tych zestawów wart jest Waszej uwagi. Puzzle Heye nie tylko są metalizowane, co potęguje i tak już duże wrażenie estetyki, ale zostały także wykonane z najwyższą precyzją. Każda z układanek mieni się kolorami tęczy a na tle barwnych kwiatów i abstrakcyjnych wzorów siedzą koty… Dużo, dużo kotów. I wszystkie są szczęśliwe. Który miłośnik tych domowych pupilów nie chciałby ułożyć sobie uśmiechniętego kota? W końcu im więcej zadowolonych kotów, tym lepszy świat.

kot puzzle

Technika wykończenia puzzli metalizowaną srebrną folią nadaje im wyrazistego charakteru, jednocześnie sprawiając, że całość prezentuje się zjawiskowo. Nic tylko ułożyć puzzlowego kota i zawiesić go w dowolnym miejscu w domu.