Nowy Rok z puzzlami Heye

hete 2016 puzzle fantasy

Jak zawsze pod koniec Starego Roku firma Heye przedstawia nową kolekcję puzzli. Mamy dobrą wiadomość: przez kolejne 12 miesięcy będzie co układać!

heye 2016 zakręcona ulica
Zakręcona ulica

Niemiecki producent puzzli znany jest przede wszystkim ze współpracy z różnymi artystami, ilustratorami i grafikami. Wśród autorów obrazków znajdują się m.in. Marino Degano i Mordillo Guillermo. Tworzą oni kreskówkowe i rysunkowe grafiki, pełne zabawnych karykaturalnych postaci i zabawnych sytuacji. W kolekcji puzzli Heye na 2016 rok nie zabrakło produktów autorstwa tych dwóch niepoprawnych satyryków. Takie tytuły jak Szaleństwo w porcie, Zakręcona ulica, Zabawa w cyrku czy Karnawał w Rio mówią same za siebie. W nowej kolekcji pojawiła się także V część serii Funky Zoo. Tym razem zawitamy w świecie dinozaurów.

Pozostajemy w temacie puzzli artystycznych. Z nowej kolekcji zapewne ucieszą się fani sympatycznych potworów Zozoville, ponieważ oferta puzzli z tymi obrazkami znów się poszerzyła. Wśród nowości znalazło się wiele puzzli z fotografią artystyczną oraz pięknymi grafikami ze świata fantasy.

hete 2016 zozoville
Zozoville

 

heye 2016 puzzle foto art
Fotografia artystyczna

Kinomaniakom polecamy puzzle z serii artystycznych grafik przedstawiających ikony dużego ekranu. Tym razem do kolekcji trafiła Marliyn Monroe.

Heye 2016 puzzle Merylin Monroe
Marilyn Monroe