Nie masz pomysłu na świąteczne prezenty? Podaruj wielką sztukę

wóz z sianem, Bosch

Goya, Rubens, Cezanne, Monet, Kandinsky… Można wymieniać w nieskończoność. Niezwykli mistrzowie i ich doskonałe dzieła czekają, by lepiej im się przyjrzeć.

Buty, van Gogh
Buty, van Gogh

Włoski producent puzzli Mondopuzzle wytwarza wysokiej jakości kolekcje reprodukcji dzieł światowego malarstwa. Na puzzlach znajdziemy całą plejadę artystów od malarzy wczesnorenesansowych aż po współczesnych abstrakcjonistów. Wśród całego mnóstwa dzieł znajdziemy zarówno słynne płótna, takie jak Dama z łasiczką pędzla Leonardo da Vinci czy Buty van Gogha, ale także zupełnie nie znane lub mniej popularne dzieła wielu ważnych artystów.

Sklep internetowy ArtPuzzle przygotował specjalną ofertę świąteczną, w której przygotowano ponad 250 puzzli z arcydziełami światowego malarstwa. Puzzle artystyczne pochodzą z kolekcji firmy Mondopuzzle, której sklep ArtPuzzle jest jedynym polskim dystrybutorem. Puzzle z kolekcji świątecznej można zamawiać pojedynczo do 29 listopada. Jeśli kolekcja będzie cieszyć się dużą popularnością, to właściciele sklepu ArtPuzzle zamierzają kontynuować możliwość zamówień także w przyszłym roku.

Puzzle składają się z 1000 elementów i kosztują 89 zł za pudełko.

trzy łodzie rybackie, Monet
Trzy łodzie rybackie, Monet

Ta kolekcja to dla każdego miłośnika sztuki najlepszy sposób, by stać się właścicielem drogocennych obrazów. Jeśli nie masz jeszcze pomysłu na świąteczny prezent, to koniecznie zamów puzzle z kolekcji światowego malarstwa na www.art-puzzle.pl!