Co nowego w świecie puzzli Heye?

urodziny myszki

Niemiecki producent puzzli przygotował nową ofertę specjalnie na nadchodzący nowy rok. Oto jakie puzzle firmy Heye będziemy mogli układać w 2015 roku. Wydawca wciąż stawia na piękne i artystyczne obrazki, a także te z poczuciem humoru.

Grafika współczesna

Nowy JorkWśród nowości znajdzie się wiele produktów z grafiką współczesnych artystów. Dlaczego jest ona wyjątkowa i czym różni się od poprzednich obrazków? Tym razem do ułożenia czekają na nas słynni hollywoodzcy aktorzy, tacy jak: Audrey Hepburn czy Ewan Mcgregor. Ich wizerunki zostały stworzone przy użyciu różnych technik graficznych (colage) oraz metod druku. To bardzo kolorowe i intrygujące prace, które spodobają się kinomanom. Do grafik należą także artystyczne pocztówki, przedstawiające słynne miejsca i charakterystyczne motywy z wielu miast świata. Do ułożenia czekają nas puzzle Heye przedstawiające m.in. Londyn, Amsterdam i Nowy Jork.

Fotografia artystyczna

jezioro

Kolekcja firmy Heye poszerzyła się o kolejne niezwykłe fotografie. Przede wszystkim widnieje na nich przyroda i zapierające dech w piersi widoki. Piękne i romantyczne zachody słońca, ale także dzikość i siła natury, uchwycona podczas sztormu lub wybuchu wulkanu. Niektóre puzzle z fotografią artystyczną zostały zaprojektowane w perspektywie poziomej i mają panoramiczny charakter.

Zabawne grafiki

puzzle pocałunekKto zna produkty firmy Heye, ten z pewnością układał kiedyś ich humorystyczne obrazki. Przykładem jest grafika zatytułowana Pocałunek. Widzimy na niej dwa okręty i mnóstwo przedziwnych scenek. Kreskówkowe postaci tłoczą się i doprowadzają do zabawnych zdarzeń: ktoś ujeżdża węża morskiego, a ktoś gra w szachy na wodzie. Gdzie więc jest uwieczniony tytułowy pocałunek? To para stojąca na bukszprytach dwóch okrętów daje sobie buziaka. Trudno ją na początku zauważyć, dlatego też te puzzle stają się jeszcze ciekawsze do ułożenia. Humorystycznych puzzli od firmy Heye nie zabraknie w nadchodzącym roku. Najlepiej zacząć go od nowych zestawów.