Arcydzieła malarstwa powracają

artystyczne puzzle mondopuzzle

Nie trafił ci się wymarzony prezent na święta? Spraw sobie lepszy! Kolekcja światowego malarstwa na puzzlach stworzona przez włoską firmę Mondopuzzle znów jest dostępna w Polsce.

Mondopuzzle to włoska firma, która wytwarza wysokiej jakości puzzle. W swojej bardzo bogatej ofercie różnych motywów i obrazków posiada serię Art Collection, w której znajdziemy ponad tysiąc dzieł malarskich znanych artystów od klasycznych malarzy dawnych po sztukę XIX i XX wieku.

pole kukurydzy van Gogh
Pole kukurydzy, van Gogh

Ponad 250 produktów z tej serii znajduje się na stronie sklepu online z puzzlami Art-Puzzle. Wystarczy do 29 stycznia złożyć zamówienie, by stać się właścicielem reprodukcji dzieł mistrzów światowego malarstwa. Na kolekcję składają się puzzle przedstawiające najsłynniejsze obrazy pędzla da Vinci, van Gogha, Moneta czy Klimta, ale także mniej znanych twórców takich jak: Hubert, Gris czy Tayler.

Artystyczne puzzle składają się z 1000 elementów, natomiast puzzle panoramiczne zawierają 2000 kostek. Zapraszamy do zapoznania się z limitowaną serią puzzli z arcydziełami światowego malarstwa od Mondopuzle.